Online workshop zaměřený na představení softwaru „DOBRÝ HOSPIC“ spustil registraci!

INESAN (Institut evaluací a sociálních analýz) srdečně zve poskytovatele mobilní specializované paliativní péče na online workshop, kde Vám představí nově vytvořený software pro snadné vedení zdravotní a sociální agendy.

Software DOBRÝ HOSPIC je výsledkem projektu „Efektivnější domácí hospicová péče v Česku“ (č. reg. TL02000101) podpořeného Technologickou agenturou ČR v letech 2019–2021, který vznikl ve spolupráci výzkumných pracovníků Institutu evaluací a sociálních analýz s Hospicovou péčí sv. Kleofáše a s Domácím hospicem Girasole. Softwarová aplikace byla navržena na základě rozsáhlého výzkumu potřeb pracovníků mobilních hospiců v Česku a cílí na zjednodušení administrativní činnosti všech členů multidisciplinárního týmu. Software DOBRÝ HOSPIC sjednocuje všechny potřebné informace o klientech a pracovnících v jednotném prostředí uživatelsky přívětivé aplikace.

Během workshopu Vás seznámíme s výsledky projektu, představíme Vám vytvořený software a zodpovíme Vaše otázky.

Workshop proběhne v online prostředí Google Meet; nemusíte si nic instalovat, stačí kliknout na příslušný odkaz, který včas zašleme registrovaným zájemcům.

Přihlaste se právě teď.
Registrujte se zde: https://forms.gle/fcdSBkJhDcmEUccK8

„Se softwarem DOBRÝ HOSPIC ušetříš čas každý měsíc“